|
Salt The Fries, rzeczywiście imponujące transfery. Zawsze dziwiłem się, że ta liga jest u nas tak w sumie marginalizowana, niedoceniana, kiedy nie różni się nadto poziomem od np. Ligue1 czy rosyjskiej Premier Ligi. Brakuje chyba Turkom takich widocznych, dość regularnych sukcesów na arenie międzynarodowej i ciut lepszej otoczki w postaci nowoczesnych stadionów. Jeszcze tak kończąc offtopem z ciekawości, z tego co widzę w poprzednim sezonie chyba dosyć niespodziewanie mistrzem został Bursaspor - co było ich źródłem sukcesu? W sumie nie mają głośnych nazwisk w składzie, a zdystansowali Fenerbache, Galatasaray, Besiktas i innych.
I jeszcze jedno pytanie - kojarzysz Marcina Kusia? Kiedyś gość był mocnym kandydatem na prawą obronę w kadrze, poszedł do Turcji i słuch o nim zaginął.
Ostatnio edytowane przez rw88 : 18.07.2010 o godz. 07:59.
|