iq1000 napisał(a):

Widocznie swoje kibicowanie ograniczasz do czytania relacji tekstowych
|
Sorry za OT ale jak kolega bedzie mial na koncie tyle meczow co ja a jestem na nich od prawie 15 lat to mozemy pogadac .
A i widze ze czesc nie potrafi rozpoznac delikatnego zartu czy ironii o po drugie .
A po trzecie...chcieliscie teraz wszyscy zeby przyszedl do nas Kosa -to w takim razie przeciez on tez jest szrotem bo gral w Kaiserslautern w 2 Bundeslidze....