Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29767
Stary 18.07.2010, 07:43
iq1000 napisał(a):Wyświetl post
Widocznie swoje kibicowanie ograniczasz do czytania relacji tekstowych
Sorry za OT ale jak kolega bedzie mial na koncie tyle meczow co ja a jestem na nich od prawie 15 lat to mozemy pogadac .

A i widze ze czesc nie potrafi rozpoznac delikatnego zartu czy ironii o po drugie .

A po trzecie...chcieliscie teraz wszyscy zeby przyszedl do nas Kosa -to w takim razie przeciez on tez jest szrotem bo gral w Kaiserslautern w 2 Bundeslidze....
Odpowiedz cytując