Wy¶wietl pojedynczy post
Maciu¶
bananowy chłopiec
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1207
Stary 18.07.2010, 07:13
A ja tam nie wierze ze po sprowadzeniu Bamby Amika kupi jeszcze Rudnevsa, cos za duzo by mieli napastnikow zwazywszy ze w ustawieniu graja tylko jednym. Wichniarek+Bamba+Mikolajczak spokojnie wystarcza.
Zauwazyliscie ze w tym sezonie kluby prowadza prawdziwa ofensywe transferowa a nie pozorowane ruchy w obrebie ligi? Wystarczylo ze powstaly nowe stadiony i trzeba bylo jakos je zapelnic.
Odpowiedz cytuj±c