Wyświetl pojedynczy post
kohprzem'68
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: w KRAKOWIE tyle GWIAZD ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6274
Stary 18.07.2010, 07:12
Trochę zejdę z tematu nowo pozyskanego gracza i zapytam pewnie wielu stwierdzi że trochę złośliwie ale nie mogę się powstrzymac , kto strzegł naszej bramki i w jakim stylu w meczu z Kolejarzem Stróże .
Wszyskich chętnych do uzyskania odpowiedzi lub ogladnięcia efektownych parad i próbki umiejętności golklipera odsyłam do migawek z tego sparingu emocje gwarantowane
http://www.wislatube.pl/category/ind...;t%20meczu

Byliśmy , widzieliśmy już wiele ..."we all hope this is our moment."
Odpowiedz cytując