Trochę zejdę z tematu nowo pozyskanego gracza i zapytam pewnie wielu stwierdzi że trochę złośliwie ale nie mogę się powstrzymac , kto strzegł naszej bramki i w jakim stylu w meczu z Kolejarzem Stróże .
Wszyskich chętnych do uzyskania odpowiedzi lub ogladnięcia efektownych parad i próbki umiejętności golklipera odsyłam do migawek z tego sparingu emocje gwarantowane
http://www.wislatube.pl/category/ind...;t%20meczu