Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Lukininho
Member
Od: 06.2010
Skąd: Kraków
Offline
#
29762
18.07.2010, 04:06
Reich miał wciągnąć naszą ligę nosem? He he he he he gdzie ty różnicę jakąś widziałeś w jego grze? Rozumiem, że ci taka ideologia była potrzebna do poparcia twojej tezy, ale po co głupoty wymyślać?
Lukininho
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Lukininho
Znajdź inne posty napisane przez Lukininho