Wyświetl pojedynczy post
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29759
Stary 18.07.2010, 03:15
Jagielonia ściągneła z niemiec piłkarza który jak by chciał miał wciągnąć ligę nosem, że lubi i potrafi w nosie różne specyfiki spacyfikować nie było wątpliwości. Nawet taki zawodnika jak dostawał piłkę to widoczna była różnica między nim a innymi uczestnikami "widowiska".

Jeśli ten któego zakupiliśmy nie ma wywalone na cały świat, można go uważać za wzmocnienie już w sferze podejścia do zawodu i jakiegoś przykładu dla innych.

Dla rozluźnienia tak myśląc o tym co użytkowincy tu piszą o transferach, to zastanówice się czy np KAKA by wam spasował. Średni sezon w klubie, na MŚ nic specjalnego. Lipa?
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując