ARGH, może robię się nudny, ale...
Nahuelpanowi faktycznie skończył się kontrakt z Coritibą i od pewnego czasu jest do wzięcia za darmo. Naprawdę, kto go weźmie zrobi złoty interes... Dlaczego sądzę, że to nie edziemy my :( ?
Metr dziewięćdziesiąt argentyńskiego czołgu w polu karnym przeciwnika, do tego bajeczna jak na nasze możliwości technika. W 5 meczach brazylijskiej Serie B strzelil w tym sezonie 4 bramki, przy czym robił to regularnie, bo po jednej na spotkanie. To mógłby być transfer na miaręi Marcelo.
Edit: tak na zachętę dla działaczy i na apetyt dla forumowiczów
http://goalsoftheweek.wordpress.com/...tiba-vs-goias/
Wiem, że obrona jak dzieci we mgle, ale pokażcie mi grajka w ekstraklasie, który by to chciaż na treningu umiał powtórzyć- chodzi mi o przyjęcie, złożenie z miejsca i idealne trafienie w piłkę.