Warto nadmienic, ze facet w wieku 23 lat biegal po boiskach 4 ligii niemieckiej

...
edit. Od sezonu 2008/2009 Regional Sud, to IV liga, wiec male niedopatrzenie, a wlasciwie brak informacji o reformie rozgrywek w Niemczech na branzowych stronach

.
Jesli informacje o sprzedazy Brozka lub Diaza sie potwierdza, to mamy rzeczywiscie ofensywe transferowa, polegajaca na wyprzedazy druzyny

. Bylibysmy rekordzistami, bo nie wiem, czy jakis powazny klub w w jednym okienku sprzedal: 2 podstawowych stoperow, oddal prawego obronce, sprzedal lewego obronce i zmienil bramkarza :]. Toz to profesjonalizm pelna geba i budowa nowej Wisly.