Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29757
Stary 18.07.2010, 01:08
Warto nadmienic, ze facet w wieku 23 lat biegal po boiskach 4 ligii niemieckiej ...

edit. Od sezonu 2008/2009 Regional Sud, to IV liga, wiec male niedopatrzenie, a wlasciwie brak informacji o reformie rozgrywek w Niemczech na branzowych stronach .

Jesli informacje o sprzedazy Brozka lub Diaza sie potwierdza, to mamy rzeczywiscie ofensywe transferowa, polegajaca na wyprzedazy druzyny . Bylibysmy rekordzistami, bo nie wiem, czy jakis powazny klub w w jednym okienku sprzedal: 2 podstawowych stoperow, oddal prawego obronce, sprzedal lewego obronce i zmienil bramkarza :]. Toz to profesjonalizm pelna geba i budowa nowej Wisly.
Ostatnio edytowane przez For_FuN_ : 18.07.2010 o godz. 01:41.
Odpowiedz cytując