Wyświetl pojedynczy post
Arturo Qr2nów
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1205
Stary 18.07.2010, 00:39
"Z jego twarzy nigdy nie schodzi uśmiech."

Jak zobaczy, gdzie trafił, to zmieni swoje przyzwyczajenia
Swoją drogą ciekawe, że zawodnik, który "wiąże nogi" obrońcom Ajaxu, ma świetne predyspozycje, a do tego jest bardzo uśmiechnięty () i młody nie trafił do jakiegoś Arsenalu, czy chociaż PSV. Trafił natomiast na gorszą stronę Błoń za 800 tysi ojro, podczas gdy wyceniany jest nawet na ponad 2 miliony... Bo NEC ma problemy i w imię przyjaźni polsko-holenderskiej dał go parchom za mniej niż pół ceny. Coś mi się wydaję, że to taki bambo bez głowy, może i widowiskowy ale mało skuteczny i jak coś mu nie spasuje, to będzie protestował albo ucieknie.
Ostatnio edytowane przez Arturo Qr2nów : 18.07.2010 o godz. 00:44.
http://wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic26075_1.gif
Odpowiedz cytując