"Z jego twarzy nigdy nie schodzi uśmiech."
Jak zobaczy, gdzie trafił, to zmieni swoje przyzwyczajenia

Swoją drogą ciekawe, że zawodnik, który "wiąże nogi" obrońcom Ajaxu, ma świetne predyspozycje, a do tego jest bardzo uśmiechnięty (

) i młody nie trafił do jakiegoś Arsenalu, czy chociaż PSV. Trafił natomiast na gorszą stronę Błoń za 800 tysi ojro, podczas gdy wyceniany jest nawet na ponad 2 miliony... Bo NEC ma problemy i w imię przyjaźni polsko-holenderskiej dał go parchom za mniej niż pół ceny. Coś mi się wydaję, że to taki bambo bez głowy, może i widowiskowy ale mało skuteczny i jak coś mu nie spasuje, to będzie protestował albo ucieknie.