Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4093
Stary 18.07.2010, 00:24
zidanemarcin napisał(a):Wyświetl post
Swietny argument, no bo przeciez Polska liga wcale nie kuleje, a Amika po mistrza kroczyla pewnie od pierwszej do ostatniej kolejki
Dlatego pisałem że 'w zasięgu'.Jeśli nie rozumiesz znaczenia tego słowa to sory
Odpowiedz cytując