1q2 napisał(a):

|
Liga Czeska od jakiegoś czasu kuleje a i sama Sparta w zasadzie to grubym fartem tego mistrza zdobyła.Zespół jak najbardziej w zasięgu Amiki , tak jak i uważam że mają realną szansę na awans do LM.
|
Swietny argument, no bo przeciez Polska liga wcale nie kuleje, a Amika po mistrza kroczyla pewnie od pierwszej do ostatniej kolejki
