Wyświetl pojedynczy post
zidanemarcin
Senior Member
 
 
Od: 11.2008
Skąd: Bystra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4092
Stary 18.07.2010, 00:18
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Liga Czeska od jakiegoś czasu kuleje a i sama Sparta w zasadzie to grubym fartem tego mistrza zdobyła.Zespół jak najbardziej w zasięgu Amiki , tak jak i uważam że mają realną szansę na awans do LM.
Swietny argument, no bo przeciez Polska liga wcale nie kuleje, a Amika po mistrza kroczyla pewnie od pierwszej do ostatniej kolejki

Odpowiedz cytując