Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
Od: 05.2004
Skąd: od siebie
Offline
#
29746
17.07.2010, 23:54
*Michael*
napisał(a):
Czy ktoś musi się gdzieś wybierać
Kirm może grać na prawym skrzydle i chyba nawet lepiej mu to wychodzi niż na lewym.
Na lewo będziemy mieć "Pietie" i Paljića czy jak to sie tam pisze.
Do tego dochodzi jeszcze Małecki który zarówno może grać na lewej jak i na prawej. A nawet jako napastnik tyle że Heniu go tam nie widzi.
Co do Kirma - hmmm mamy w środku Jirsaka, Sobola, Gułę (bądź co bądź ale w meczu z Szawle wracając po kontuzji zagrał przyzwoity mecz). Jirsak wszedł na boisko i odmienił losy meczu... może wkońcu zaskoczy - Oby
No zobaczymy co to będzie. Ale jakiś Hit transferowy by się przydał
oprócz tego Honduraskiego obroncy to jakiś napadzior z prawdziwego zdarzenia. Oby coś w tym klubie drgnęło w dobrym kierunku
Na prawym mamy Łobo Mały Boguś i jeszcze Kirm też coś za duzo
KOMINEK
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KOMINEK
Znajdź inne posty napisane przez KOMINEK