Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29746
Stary 17.07.2010, 23:54
*Michael* napisał(a):Wyświetl post
Czy ktoś musi się gdzieś wybierać Kirm może grać na prawym skrzydle i chyba nawet lepiej mu to wychodzi niż na lewym.

Na lewo będziemy mieć "Pietie" i Paljića czy jak to sie tam pisze.

Do tego dochodzi jeszcze Małecki który zarówno może grać na lewej jak i na prawej. A nawet jako napastnik tyle że Heniu go tam nie widzi.

Co do Kirma - hmmm mamy w środku Jirsaka, Sobola, Gułę (bądź co bądź ale w meczu z Szawle wracając po kontuzji zagrał przyzwoity mecz). Jirsak wszedł na boisko i odmienił losy meczu... może wkońcu zaskoczy - Oby

No zobaczymy co to będzie. Ale jakiś Hit transferowy by się przydał oprócz tego Honduraskiego obroncy to jakiś napadzior z prawdziwego zdarzenia. Oby coś w tym klubie drgnęło w dobrym kierunku
Na prawym mamy Łobo Mały Boguś i jeszcze Kirm też coś za duzo
Odpowiedz cytując