Wyświetl pojedynczy post
biała gwiazda
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29745
Stary 17.07.2010, 23:52
ChG napisał(a):Wyświetl post
Co do lewego obrońcy, to szkoda, że nie udało się/nie chciano sprowadzić Pawła Golańskiego, który podobno dogadał się z... Koroną Kielce.
o ile wiem to jest prawy obrońca, a w meczu z Niemcam na EURO, gdzie na siłę dali go na lewą zagrał kiepsko
Odpowiedz cytując