ChG napisał(a):

|
Co do lewego obrońcy, to szkoda, że nie udało się/nie chciano sprowadzić Pawła Golańskiego, który podobno dogadał się z... Koroną Kielce.
|
o ile wiem to jest prawy obrońca, a w meczu z Niemcam na EURO, gdzie na siłę dali go na lewą zagrał kiepsko