KOMINEK napisał(a):

Kirm Piotrek Paljić coś trochę dużo tego czyżby ktoś gdzieś się wybierał <
|
Czy ktoś musi się gdzieś wybierać

Kirm może grać na prawym skrzydle i chyba nawet lepiej mu to wychodzi niż na lewym.
Na lewo będziemy mieć "Pietie" i Paljića czy jak to sie tam pisze.
Do tego dochodzi jeszcze Małecki który zarówno może grać na lewej jak i na prawej. A nawet jako napastnik tyle że Heniu go tam nie widzi.
Co do Kirma - hmmm mamy w środku Jirsaka, Sobola, Gułę (bądź co bądź ale w meczu z Szawle wracając po kontuzji zagrał przyzwoity mecz). Jirsak wszedł na boisko i odmienił losy meczu... może wkońcu zaskoczy - Oby
No zobaczymy co to będzie. Ale jakiś Hit transferowy by się przydał

oprócz tego Honduraskiego obroncy to jakiś napadzior z prawdziwego zdarzenia. Oby coś w tym klubie drgnęło w dobrym kierunku