Wyświetl pojedynczy post
*Michael*
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29743
Stary 17.07.2010, 23:48
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Kirm Piotrek Paljić coś trochę dużo tego czyżby ktoś gdzieś się wybierał <
Czy ktoś musi się gdzieś wybierać Kirm może grać na prawym skrzydle i chyba nawet lepiej mu to wychodzi niż na lewym.

Na lewo będziemy mieć "Pietie" i Paljića czy jak to sie tam pisze.

Do tego dochodzi jeszcze Małecki który zarówno może grać na lewej jak i na prawej. A nawet jako napastnik tyle że Heniu go tam nie widzi.

Co do Kirma - hmmm mamy w środku Jirsaka, Sobola, Gułę (bądź co bądź ale w meczu z Szawle wracając po kontuzji zagrał przyzwoity mecz). Jirsak wszedł na boisko i odmienił losy meczu... może wkońcu zaskoczy - Oby

No zobaczymy co to będzie. Ale jakiś Hit transferowy by się przydał oprócz tego Honduraskiego obroncy to jakiś napadzior z prawdziwego zdarzenia. Oby coś w tym klubie drgnęło w dobrym kierunku
Zawsze Wierni i Oddani - WISŁY KRAKÓW chuligani !!
Odpowiedz cytując