FredzIo napisał(a):

|
Ale patrząc racjonalnie 2. Bundesliga to liga na pewno mocniejsza od naszej ekstraklasy, a jego poprzednia drużyna wywalczyła awans do Bundesligi..
|
Z tym byciem mocniejszym...być może ale to ciężko porównać a żeby być absolutnie konkretnym - Paljic nie miał praktycznie żadnego wkładu w awans Kaiserslautern - taki mniej więcej jak Ćwielong u nas.Wkład miał sezon wcześniej , wkład w fatalną grę tego zespołu.
Co też ciekawe - 'słynny' filmik na jutjubie został umieszczony....3 lipca 2010 roku.Widać menadżer nie próżnował.
Gdyby mi dał ktoś trochę czasu i zapłacił to zrobił bym taki filmik z Łobo - z którego by wynikało że to demon prędkości , kiwki i techniki.
Tak więc dystans do tego transferu - jedyna chyba zdrowa rzecz.