Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29739
Stary 17.07.2010, 23:43
zbymak napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze szukamy lewego obroncy.Mamy 2 opcje Brożek albo Diaz
Jeśli to prawda, to wolałbym żeby sprzedali Diaza. Za rok kończy mu się kontrakt, w zimie będzie mógł już podpisać z kimś kontrakt. W jego miejsce sprowadzic lewego obrońce i byłoby niezle
Odpowiedz cytując