zbymak napisał(a):

|
Jeszcze szukamy lewego obroncy.Mamy 2 opcje Brożek albo Diaz
|
Jeśli to prawda, to wolałbym żeby sprzedali Diaza. Za rok kończy mu się kontrakt, w zimie będzie mógł już podpisać z kimś kontrakt. W jego miejsce sprowadzic lewego obrońce i byłoby niezle