Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29737
Stary 17.07.2010, 23:42
spartan napisał(a):Wyświetl post
Wszystko wskazuje, że na Milinkovicia. Jeżeli, jak mówią także słowackie media, kluby się dogadały a problemem było porozumienie z samym zawodnikiem to akurat ja bym nie narzekał, że nie pompujemy kieszeni jednemu zawodnikowi w drużynie.
Jasne jak nadarza się ściągnięcia dobrego zawodnika do tej buraczanej to wybiera się tańszą opcję. Według potwierdzonego żródła Marko M był w Krakowie i moje zdanie jest takie że nie powinni dać mu odjechać bez podpisanego kontraktu. W jego miejsce biorą gościa który nie poradził sobie na zapleczu Bundesligi. Jak my mamy rywalizować z jakimś średniakiem niemieckim w pucharach ? Będziemy straszyć ich grajkiem, który nie poradził sobie na zapleczu ich ligi ? Przecież to jest śmiech na sali.

Oni robią sobie jaja z kibiców. Ten transfer jest dla mnie szczytem chamstwa. Przyjdzie koniec okienka i co powiem nam Basałaj że będziemy udoskonalać politykę historyczną ?
Ostatnio edytowane przez westersyl : 17.07.2010 o godz. 23:51.
Odpowiedz cytując