Wyświetl pojedynczy post
giorgio
Junior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29733
Stary 17.07.2010, 23:31
polska.mysl.szkoleniowa napisał(a):Wyświetl post
Komentuje transfery Wisły tak, jak na to zasługują : ) Ile można płakać? Pośmiejmy się.
Wyśmiewasz kolejny transfer czy chcesz rozśmieszać wszystkich na tym forum jak klaun? Bo nie za bardzo wiem o co ci chodzi.
Płaczesz, że nie ma transferów gotówkowych? Nie zdziw się tylko jak wkrótce Wisła dokona hitu transferowego (nie nazywaj mnie kolejnym zbymakiem lub maci0sem)
Odpowiedz cytując