polska.mysl.szkoleniowa napisał(a):

|
Komentuje transfery Wisły tak, jak na to zasługują : ) Ile można płakać? Pośmiejmy się.
|
Wyśmiewasz kolejny transfer czy chcesz rozśmieszać wszystkich na tym forum jak klaun? Bo nie za bardzo wiem o co ci chodzi.
Płaczesz, że nie ma transferów gotówkowych? Nie zdziw się tylko jak wkrótce Wisła dokona hitu transferowego (nie nazywaj mnie kolejnym zbymakiem lub maci0sem)