|
Mam nadzieję, że wszystkim płaczkom zostaną zamknięte buzie po pierwszych meczach naszego piłkarza w barwach Wisły.
westersyl, jesteś genialny, skoro po 1 filmiku umiesz ocenić piłkarzy (Bunoza i Paljic)...
widze ze teraz pojawila sie opozycja do prorokow zbymaka i maciosa, opozycja pod dowództwem moda wollfiego, czyli nie ważne co się dzieje- źle się dzieje!
|