Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29728
Stary 17.07.2010, 23:25
Mam nadzieję, że wszystkim płaczkom zostaną zamknięte buzie po pierwszych meczach naszego piłkarza w barwach Wisły.

westersyl, jesteś genialny, skoro po 1 filmiku umiesz ocenić piłkarzy (Bunoza i Paljic)...

widze ze teraz pojawila sie opozycja do prorokow zbymaka i maciosa, opozycja pod dowództwem moda wollfiego, czyli nie ważne co się dzieje- źle się dzieje!
Odpowiedz cytując