westersyl napisał(a):

padłem ! 
...
No tak po co płacić za Milinkovicia...
|
Wszystko wskazuje, że
na Milinkovicia. Jeżeli, jak mówią także słowackie media, kluby się dogadały a problemem było porozumienie z samym zawodnikiem to akurat ja bym nie narzekał, że nie pompujemy kieszeni jednemu zawodnikowi w drużynie.