Wyświetl pojedynczy post
spartan
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: WISŁA KRAKÓW SALVATOR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29721
Stary 17.07.2010, 23:17
westersyl napisał(a):Wyświetl post
padłem !

...
No tak po co płacić za Milinkovicia...
Wszystko wskazuje, że na Milinkovicia. Jeżeli, jak mówią także słowackie media, kluby się dogadały a problemem było porozumienie z samym zawodnikiem to akurat ja bym nie narzekał, że nie pompujemy kieszeni jednemu zawodnikowi w drużynie.
ANTY-RABBIN-FRONT
Odpowiedz cytując