serek.c2 napisał(a):

|
Czy ja wiem czy nietrafione? Hagi był już zdaje się po trzydziestce (kłócił się nie będę, nie mam tak dobrej pamięci) i w tamtych czasach tak mówiło się o transferze Hagiego do Galatasaray - kupili podstarzałego gwiazdora. Oczywiście my nie możemy sobie pozwolić finansowo na aż takie hity - jednak choćby wspominany w kontekście transferu do Wisły Nonda byłby już całkiem ok.
|
Tylko niby dlaczego gracz pokroju Shabaniego Nondy miałby zdecydować się na grę w Wiśle Kraków? Co takiego może go do Krakowa przyciągnąć? Rozumiem, gdybyśmy grali regularnie w Pucharach, to mogłoby takiego zawodnika przyciągnąć to, że ma szanse sobie pograć w Europejskich Pucharach. Ale tak, to nie widzę nic innego, co miałoby go zachęcić do gry w Wiśle. No oczywiście poza kasą, ale tego to u nas nie ma.
Co do Niemców w Ekstraklasie, to parę lat temu bramki Górnika strzegł Carsten Nulle, a obecnie w tej samej drużynie występować będzie Michael Bemben.
