Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29714
Stary 17.07.2010, 23:05
Może transfer tego Niemca rajcuje jakiś dzieci, w każdym bądź razie nie kogoś kto popatrzył w statystykę. 6 meczów w pełnym wymiarze w Bundeslidze! On drybluje samego siebie...
No tak po co płacić za Milinkovicia...
Ostatnio edytowane przez westersyl : 17.07.2010 o godz. 23:18.
Odpowiedz cytując