Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4091
Stary 17.07.2010, 23:04
Same Saloniki duże nie są ale aglomeracja ma powyżej 1 mln więc pewnie stąd tyle luda na mecze łazi.
Co do losowania.

1.Amica - mogli gorzej i lepiej, natomiast ja uważam że mają szanse ze Spartą - Liga Czeska od jakiegoś czasu kuleje a i sama Sparta w zasadzie to grubym fartem tego mistrza zdobyła.Zespół jak najbardziej w zasięgu Amiki , tak jak i uważam że mają realną szansę na awans do LM.
Kibicowsko - wiadomo, świetny i nie drogi wyjazd

2.Ruch - Do końca nie wiadomo z kim.Jeśli Austria się spręży to pewnie z nią i tu szanse już mniejsze na awans.Kibicowsko jak najbardziej na + dla Ruchu

3.Jaga - ciężko powiedzieć bo ten Aris to taka niewiadoma jest ale pewnie będzie faworytem.Kibicowsko wyjazd przedni ale koszty już spore.

4.My - Najpewniej Azerbejdżan , jesteśmy faworytem ale to nie są już pionki pokroju Litwinów, tylko bardziej takie zadziory jak Estończycy czy Gruzini więc tu na stojąco nie przejdziemy ich.
Pierwszy mecz u siebie więc tu nie ma co kombinować tylko siąść na nich od 1 minuty, szczególnie że obrona to jedna wielka prowizorka.Kibicowsko - sam wyjazd to pewnie ogromne przeżycie ale to raczej tylko czarter z drużyną - jeśli klub na to pójdzie - ogólnie drogi biznes jak **** ale podróż jakiej większość śmiertelników nie uświadczy
Odpowiedz cytując