prober napisał(a):

Jedna rzecz mnie ciekawi: do Wisły zaczynają trafiać zawodnicy... niemieccy, czyli narodowości która (biorąc pod uwagę ostatnie wielkie imprezy) obecnie w Europie jest po Hiszpanii najsilniejsza piłkarsko. Jeden zawodnik testowany (Afsarli), drugi podpisał (Paljic), Czy ktoś pamięta by któryś zawodnik z tego kraju grał wcześniej w polskiej lidze?
|
Marco Reich grał w Jagiellonii w tamtym sezonie.