Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29712
Stary 17.07.2010, 23:02
prober napisał(a):Wyświetl post
Jedna rzecz mnie ciekawi: do Wisły zaczynają trafiać zawodnicy... niemieccy, czyli narodowości która (biorąc pod uwagę ostatnie wielkie imprezy) obecnie w Europie jest po Hiszpanii najsilniejsza piłkarsko. Jeden zawodnik testowany (Afsarli), drugi podpisał (Paljic), Czy ktoś pamięta by któryś zawodnik z tego kraju grał wcześniej w polskiej lidze?
Marco Reich grał w Jagiellonii w tamtym sezonie.
Odpowiedz cytując