ChG napisał(a):

|
Mówiłeś o podstarzałych gwiazdach, a teraz wyskakujesz z Hagim i Popescu, którzy przychodzili do Galaty mając po 30 lat. Także przykłady niestety nietrafione.
|
Czy ja wiem czy nietrafione? Hagi był już zdaje się po trzydziestce (kłócił się nie będę, nie mam tak dobrej pamięci) i w tamtych czasach tak mówiło się o transferze Hagiego do Galatasaray - kupili podstarzałego gwiazdora. Oczywiście my nie możemy sobie pozwolić finansowo na aż takie hity - jednak choćby wspominany w kontekście transferu do Wisły Nonda byłby już całkiem ok.