Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29711
Stary 17.07.2010, 23:01
ChG napisał(a):Wyświetl post
Mówiłeś o podstarzałych gwiazdach, a teraz wyskakujesz z Hagim i Popescu, którzy przychodzili do Galaty mając po 30 lat. Także przykłady niestety nietrafione.
Czy ja wiem czy nietrafione? Hagi był już zdaje się po trzydziestce (kłócił się nie będę, nie mam tak dobrej pamięci) i w tamtych czasach tak mówiło się o transferze Hagiego do Galatasaray - kupili podstarzałego gwiazdora. Oczywiście my nie możemy sobie pozwolić finansowo na aż takie hity - jednak choćby wspominany w kontekście transferu do Wisły Nonda byłby już całkiem ok.
Odpowiedz cytując