Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
biała gwiazda
Senior Member
Od: 07.2006
Offline
#
29710
17.07.2010, 23:01
wracam z rowerku a tu takie rzeczy, w sumie jeśli dojdzie jeszcze ten obrońca to będzie pierwszy raz od dawna gdy parę dni wcześniej coś wyciekło. Mam motywacje na dalsze robienie 20 km wieczorkiem
biała gwiazda
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do biała gwiazda
Znajdź inne posty napisane przez biała gwiazda