Cytat:
|
Czemu nikt nie interesował się Tshibambą
|
Mam sporo szacunku dla Wisły, jeżeli chodzi o transfery. Ale jakbym dowiedział się, że interesują się takim ogórkiem, to chyba bym zwątpił. Przecież ten zawodnik to kompletne dno. Naprawdę nie wiem o co wybucha ta ogólnopolska napinka, żeby sprowadzić tego zawodnika. On góra może stać się drugim Chinyamą...
Jeżeli chodzi o transfery, to teraz tak naprawdę bardzo ciężko sprowadzić kogoś wartościowego, trzeba naprawdę być obeznanym i mieć kontakty. U nas scouting ogólnie leży, więc transfery są jakie są. Widać na przykładzie Cracovii, która ma tego Rząse i on umiał wyłapać tą perełke z NEC.