Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29708
Stary 17.07.2010, 22:58
Cytat:
Czemu nikt nie interesował się Tshibambą
Mam sporo szacunku dla Wisły, jeżeli chodzi o transfery. Ale jakbym dowiedział się, że interesują się takim ogórkiem, to chyba bym zwątpił. Przecież ten zawodnik to kompletne dno. Naprawdę nie wiem o co wybucha ta ogólnopolska napinka, żeby sprowadzić tego zawodnika. On góra może stać się drugim Chinyamą...

Jeżeli chodzi o transfery, to teraz tak naprawdę bardzo ciężko sprowadzić kogoś wartościowego, trzeba naprawdę być obeznanym i mieć kontakty. U nas scouting ogólnie leży, więc transfery są jakie są. Widać na przykładzie Cracovii, która ma tego Rząse i on umiał wyłapać tą perełke z NEC.
Ostatnio edytowane przez Jagul : 17.07.2010 o godz. 23:01.
Odpowiedz cytując