pawelwislak napisał(a):

|
Swoją drogą po obejrzeniu krótkiego wywiadu na oficjalnej, to się tak zastanawiam ilu naszych zawodników umiała by się tak dogadać/zaprezentować w 3 języku... Podejrzewam że Angielski nie był jego drugim językiem. Tak się zastanawiam czy któryś z naszych po angielsku dałby radę tak jak on ? Nie będę oceniał kolesia bo go nie widziałem w grze, krótki filmik z yt mówi tylko dobry balans i niezła szybkość przy czym mógł to być filmik z przed 2 lat więc... poczekamy zobaczymy nie skreślałbym go tak od razu. Panowie myślmy pozytywnie że jeszcze się uda wyciągnąć 2 dobrych zawodników i będziemy mogli patrzeć na trochę jaśniejszą przyszłość...
|
kazdy niemiec potrafi mowic calkiem dobrze po angielsku. Uwazam, ze obecni 15-latkowie niemieccy operuja angielskim duzo lepiej niz on. Chyba trzeba sie pogodzic juz ze strata Milinkovicia. W sumei z wygladu sa troche podobni do siebie

. Czekamy zatem na Chaveza... A po stoperze juz chyba jedynie okazje moga zlapac. Nie wydadza juz grosza z transferu Marcelo. Szkoda...