|
Swoją drogą po obejrzeniu krótkiego wywiadu na oficjalnej, to się tak zastanawiam ilu naszych zawodników umiała by się tak dogadać/zaprezentować w 3 języku... Podejrzewam że Angielski nie był jego drugim językiem. Tak się zastanawiam czy któryś z naszych po angielsku dałby radę tak jak on ? Nie będę oceniał kolesia bo go nie widziałem w grze, krótki filmik z yt mówi tylko dobry balans i niezła szybkość przy czym mógł to być filmik z przed 2 lat więc... poczekamy zobaczymy nie skreślałbym go tak od razu. Panowie myślmy pozytywnie że jeszcze się uda wyciągnąć 2 dobrych zawodników i będziemy mogli patrzeć na trochę jaśniejszą przyszłość...
|