Wyświetl pojedynczy post
spartan
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: WISŁA KRAKÓW SALVATOR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29698
Stary 17.07.2010, 22:44
cinekw napisał(a):Wyświetl post
Pare kilkanascie dni temu gość napisał, że Milinkovic podpisal juz z Wisła na 4 lata, wiec nie radze wierzyc w jego wszystkie wpisy
Nie mam zamiaru go bronić ale z krótkiego filmiku:
http://brodzicki.blox.pl/html
wynika, ze Koszyce właściwie się dogadały z Wisłą natomiast sam zawodnik nie. Z bełkotu można wyłowić (jego słowacki jest gorszy niż mój) , że czeka na ofertę z Serie A i tam chętnie zgodziłby się grać. Jeśli ma obrotnego menago to może mu się to udać. Na razie trenuje z rezerwami Koszyc a w klubie mają nadzieję, ze znajdzie się kupiec.
ANTY-RABBIN-FRONT
Odpowiedz cytując