cinekw napisał(a):

|
Pare kilkanascie dni temu gość napisał, że Milinkovic podpisal juz z Wisła na 4 lata, wiec nie radze wierzyc w jego wszystkie wpisy
|
Nie mam zamiaru go bronić ale z krótkiego filmiku:
http://brodzicki.blox.pl/html
wynika, ze Koszyce właściwie się dogadały z Wisłą natomiast sam zawodnik nie. Z bełkotu można wyłowić (jego słowacki jest gorszy niż mój) , że czeka na ofertę z Serie A i tam chętnie zgodziłby się grać. Jeśli ma obrotnego menago to może mu się to udać. Na razie trenuje z rezerwami Koszyc a w klubie mają nadzieję, ze znajdzie się kupiec.