JarTSW napisał(a):

|
Bystrzak z Ciebie, Bunozę to na tym filmiku ze dwa razy było widać ^^
|
No i raz oddał piłkę piłkę napastników drużyny przeciwnej. Z tej akcji padła brama.
Zdichu Kapka znowu trzęsie klubem.
Jestem ciekawy jak wygląda hierarchia w klubie. Według mnie Kapka jest nad Basałajem.