Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29689
Stary 17.07.2010, 22:33
JarTSW napisał(a):Wyświetl post
Bystrzak z Ciebie, Bunozę to na tym filmiku ze dwa razy było widać ^^
No i raz oddał piłkę piłkę napastników drużyny przeciwnej. Z tej akcji padła brama.

Zdichu Kapka znowu trzęsie klubem.
Jestem ciekawy jak wygląda hierarchia w klubie. Według mnie Kapka jest nad Basałajem.
Odpowiedz cytując