Wyświetl pojedynczy post
ChG
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29682
Stary 17.07.2010, 22:26
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Ja rozumiem narzekania forumowe nie jako skreślanie zawodnika (bo naprawdę aby zawojować naszą ligę nie trzeba być podstawowym graczem FCK i każdy zdaje sobie z tego sprawę). Wszyscy czekają po prostu na zawodnika z wyższej półki, który realnie wzmocni naszą siłę ofensywną. Pieniądze na takiego zawodnika - przynajmniej po sprzedaży Marcelo tak być powinno - mamy. Taki zawodnik dałby nie tylko nową sportową jakość naszemu zespołowi, ale przede wszystkim ściągnął by ludzi na trybuny.
Tylko trzeba sobie odpowiedzieć tutaj na jedno pytanie: Jaki zawodnik ściągałby ludzi na trybuny? Zapewne taki, który błyszczy w europejskim klubie i reprezentacji, kosztuje kilka milionów euro, jest przede wszystkim znany i zapewne... nie chce przejść do Wisły, bo albo gra już w dobrym klubie albo lepsze od Wisły kluby starają się o jego angaż.
Naprawdę nie wiem jaki zawodnik mógłby dogodzić kibicom. Tzn. nie mam na myśli żadnego nazwiska w tym momencie.
Odpowiedz cytując