Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29681
Stary 17.07.2010, 22:22
zbymak napisał(a):Wyświetl post
Czytajac forum to mozemy dojsc do wniosku ,że Palijc jeszcze nie kopnał pilki w Wiśle a juz spokojnie mozemy go sprzedac albo rozwiazac kontrakt bo sie nie sprawdził.Zobaczymy co bedzie grał ocenimy po paru meczach a nie w godzine po podpisaniu kontraktu juz go skreslacie
Ja rozumiem narzekania forumowe nie jako skreślanie zawodnika (bo naprawdę aby zawojować naszą ligę nie trzeba być podstawowym graczem FCK i każdy zdaje sobie z tego sprawę). Wszyscy czekają po prostu na zawodnika z wyższej półki, który realnie wzmocni naszą siłę ofensywną. Pieniądze na takiego zawodnika - przynajmniej po sprzedaży Marcelo tak być powinno - mamy. Taki zawodnik dałby nie tylko nową sportową jakość naszemu zespołowi, ale przede wszystkim ściągnął by ludzi na trybuny.
Odpowiedz cytując