zbymak napisał(a):

|
Czytajac forum to mozemy dojsc do wniosku ,że Palijc jeszcze nie kopnał pilki w Wiśle a juz spokojnie mozemy go sprzedac albo rozwiazac kontrakt bo sie nie sprawdził.Zobaczymy co bedzie grał ocenimy po paru meczach a nie w godzine po podpisaniu kontraktu juz go skreslacie
|
Ja rozumiem narzekania forumowe nie jako skreślanie zawodnika (bo naprawdę aby zawojować naszą ligę nie trzeba być podstawowym graczem FCK i każdy zdaje sobie z tego sprawę). Wszyscy czekają po prostu na zawodnika z wyższej półki, który realnie wzmocni naszą siłę ofensywną. Pieniądze na takiego zawodnika - przynajmniej po sprzedaży Marcelo tak być powinno - mamy. Taki zawodnik dałby nie tylko nową sportową jakość naszemu zespołowi, ale przede wszystkim ściągnął by ludzi na trybuny.