wolfy napisał(a):

Ja nie piszę o pucharach, tylko o lidze.
I nie wierz w bajki o selekcji w zimie. Wtedy będzie albo wariant " wciąż liczymy się w walce o mistrzostwo", albo "nie ma sensu robić transferów, jeśli nie gramy w pucharach". Tak to realnie wygląda.
A Ci "nowi ludzie" jak na razie zrobili dodatkowy burdel, więc powodów do optymizmu nie widzę.
|
Więc podziwiam twój masochizm. Bo widzę że angażujesz tu swój czas.
Daj szansę Basałajowi.