Wyświetl pojedynczy post
Tarann
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29679
Stary 17.07.2010, 22:21
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ja nie piszę o pucharach, tylko o lidze.

I nie wierz w bajki o selekcji w zimie. Wtedy będzie albo wariant " wciąż liczymy się w walce o mistrzostwo", albo "nie ma sensu robić transferów, jeśli nie gramy w pucharach". Tak to realnie wygląda.

A Ci "nowi ludzie" jak na razie zrobili dodatkowy burdel, więc powodów do optymizmu nie widzę.
Więc podziwiam twój masochizm. Bo widzę że angażujesz tu swój czas.

Daj szansę Basałajowi.
Odpowiedz cytując