Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29678
Stary 17.07.2010, 22:20
zbymak napisał(a):Wyświetl post
Czytajac forum to mozemy dojsc do wniosku ,że Palijc jeszcze nie kopnał pilki w Wiśle a juz spokojnie mozemy go sprzedac albo rozwiazac kontrakt bo sie nie sprawdził.Zobaczymy co bedzie grał ocenimy po paru meczach a nie w godzine po podpisaniu kontraktu juz go skreslacie
Z tego co kojarzę, to Ty coś pisałeś kiedyś więcej o Milinkoviciu, napisz coś teraz, czy definitywnie odrzucił naszą ofertę? Czy po prostu mundial się skończył, to kluby mocniejsze od nas zaczęły swoją aktywność
Odpowiedz cytując