Przemoo napisał(a):

nie, nie przyszedl do nas z niskoligowego Rakowa Częstochowa...
Ja naprawde liczylem na wzmocnienie ofensywne Wisly po tym co widzialem z Szawle... jesli to ma byc ostatni ofensywny pilkarz w tym okienku to naprawde boje sie o europejskie puchary... a tyle kasy mamy i wstyd nie wydac chociaz miliona Euro...
|
No fakt jeżeli to ostani ofensywny gracz to lipa totalna,bo sezon długi jak mamy pograć w lidze, pucharze i w Europa League na jesień to ten skład nie da rady kondycyjnie