Wyświetl pojedynczy post
K4millo
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29674
Stary 17.07.2010, 22:17
koker napisał(a):Wyświetl post
Dragan byl u kibicow 'Lautern bardzo lubiany i chyba tylko manager FCK, pan Kurz, wiedzial dlaczego nie przedluzyli mu kontraktu.
Nie tylko nie przedłużyli, a nawet rozwiązali na rok przed wygaśnięciem.

koker napisał(a):Wyświetl post
Blyszczal w Hoffenheimie(czyli niskich ligach)
No nie wiem czy tak błyszczał, grał tam jako napastnik, a strzelił w sumie 13 bramek w 96 meczach (45 razy wchodząc jako zmiennik, 19 meczów przez pełne 90minut). Dużo lepiej szło mu w 4-ligowych rezerwach 13 meczów i 7 bramek oraz w 5 lidze w Olimpii - 20 bramek.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując