koker napisał(a):

|
Dragan byl u kibicow 'Lautern bardzo lubiany i chyba tylko manager FCK, pan Kurz, wiedzial dlaczego nie przedluzyli mu kontraktu.
|
Nie tylko nie przedłużyli, a nawet rozwiązali na rok przed wygaśnięciem.
koker napisał(a):

|
Blyszczal w Hoffenheimie(czyli niskich ligach)
|
No nie wiem czy tak błyszczał, grał tam jako napastnik, a strzelił w sumie 13 bramek w 96 meczach (45 razy wchodząc jako zmiennik, 19 meczów przez pełne 90minut). Dużo lepiej szło mu w 4-ligowych rezerwach 13 meczów i 7 bramek oraz w 5 lidze w Olimpii - 20 bramek.