|
Czytajac forum to mozemy dojsc do wniosku ,że Palijc jeszcze nie kopnał pilki w Wiśle a juz spokojnie mozemy go sprzedac albo rozwiazac kontrakt bo sie nie sprawdził.Zobaczymy co bedzie grał ocenimy po paru meczach a nie w godzine po podpisaniu kontraktu juz go skreslacie
|