Wyświetl pojedynczy post
zbymak
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29671
Stary 17.07.2010, 22:15
Czytajac forum to mozemy dojsc do wniosku ,że Palijc jeszcze nie kopnał pilki w Wiśle a juz spokojnie mozemy go sprzedac albo rozwiazac kontrakt bo sie nie sprawdził.Zobaczymy co bedzie grał ocenimy po paru meczach a nie w godzine po podpisaniu kontraktu juz go skreslacie
Odpowiedz cytując