Wyświetl pojedynczy post
Tarann
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29670
Stary 17.07.2010, 22:14
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Tak, krzyk. Bo ja już widzę jak jakiś ogór będzie kogokolwiek motywował. Tak samo jak Hristov podniósł konkurencję w ataku, a Jop w obronie. Jednego trenerzy bali się w ogóle wystawić, a drugi jak już wystąpił, to był płacz i zgrzytanie zębów. A najśmieszniejsze, że teraz jesteśmy w takim dnie, że i Jop by się przydał...

Nam nie trzeba "motywatora", tylko jakiegoś przyzwoitego skrzydłowego. Bez defektów w rodzaju kiwania się z samym sobą, dośrodkowywania w aut czy też ogólnej niechęci do kierowania piłki w światło bramki. Lepiej kupić jednego dobrego zawodnika, niż płacić kontrakty trzem słabym.
Zgoda trzeba skrzydłowego. Ale głupota byłoby nie dać jeszcze rundy szansy Kirmowi. Tak samo jak głupotą byłoby po omacku wyciągnąć piłkarza za grube pieniądze.

Prawda jest trochę smutna ale nikt przy zdrowych zmysłach nie liczy na rewelacyjny występ w tegorocznych pucharach. Tylko nie chcą tego powiedzieć, bo stadion trzeba zapełnić ... chociaż w połowie. Ta runda to będzie budowa tego wszystkiego co z składem ma tyle wspólnego co tico z markowym samochodem, a powinno działać od lat. Dość drogi na skróty. Zaplecze zarządzające i marketingowe. Nowi ludzie którzy biorą za to odpowiedzialność a zastali burdel po poprzednikach. Złapanie za mordę zawodników, selekcja w zimie a może dopiero za rok i transfery przed pierwsze zgrupowanie. Wtedy będę tego wymagał z twoją obecną zaciekłością.
Odpowiedz cytując