|
Transfer Pajlicia uważam za ruch w dobrą stronę.
W Kaiserslautern grał więcej niż np. Ćwielong czy Paulista u nas, a cytowane tutaj wypowiedzi kibiców z poprzedniego klubu świadczą o nim bardzo dobrze.
Opinie typu "Szkoda...był dobrym jokerem" czy "dziękuje mu za dobrą gre, nie można go winić, chce sie rozwijać" świadczą o tym, że Niemcy mieli o nim podobne mniemanie, jak my o Penksie, Pauliście, czy Ćwielongu.
Myślę, że gość po prostu wolał grać o mistrza w Polsce, niż o utrzymanie w Bundeslidze, co dobrze świadczy o jego ambicji. Bo nie sądze, że skusiliśmy go kasą do tego, żaby zerwał kontrakt z Kaiserslautern.
Jak zakontraktujemy Chaveza, to najprawdopodobniej będzie to jedno z lepszych okienek transferowych ostatnich paru lat. Oczywiście zobaczymy jak sie nabytki sprawdzą, ale mają potencjał.
A normalnym radzę nie zwracać uwagi na narzekania frustratów na tym forum.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
|