Ja tak jeszcze tylko przypomnę nazwisko Bandrowski. Koleś przyszedł do Lecha z Energie Cottbus, grywał głównie w ligach regionalnych, a na dzień dzisiejszy ma rozegranych kilka meczów w reprezentacji Polski i tytuł mistrza Polski na koncie.
Nawet fajnie czyta się niektóre posty, w których narzekacie na Paljicia, więc róbcie to dalej, nie krępujcie się.
