Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29661
Stary 17.07.2010, 22:07
rafal777 napisał(a):Wyświetl post
Kosowski nie poradził sobie w bundeslidze. o dobra nie ma co narzekać koleś będzie mega wypasem, wzmocnienei składu, da am lepszą grę i będzie jednym z lepszych piłjarzy w polskiej lidze. Jakoś nie chce mi się w to wierzyć, ale oby tak było. Narazie sciągamy piłkarzy, którzy ni etylko nie są znani ale ich CV jest mega żenujące... Koleś z ligi regionalnej. Przepraszam to ma być gość na Europę To ma być gość na 33 tys ludzi na stadionie? Tak? To zdaniem zarządu wystarczy?
Odpowiedz cytując