Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
Od: 05.2009
Offline
#
29661
17.07.2010, 22:07
rafal777
napisał(a):
Kosowski nie poradził sobie w bundeslidze. o dobra nie ma co narzekać koleś będzie mega wypasem, wzmocnienei składu, da am lepszą grę i będzie jednym z lepszych piłjarzy w polskiej lidze. Jakoś nie chce mi się w to wierzyć, ale oby tak było.
Narazie sciągamy piłkarzy, którzy ni etylko nie są znani ale ich CV jest mega żenujące... Koleś z ligi regionalnej
. Przepraszam to ma być gość na Europę
To ma być gość na 33 tys ludzi na stadionie? Tak? To zdaniem zarządu wystarczy?
Donki
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Donki