Kosowski nie poradził sobie w BUNDESLIDZE. Ten piłkarz nawet nie miał okazji tam zagrać. Dobra nie ma co narzekać, koleś będzie mega wypasem, wzmocnieniem składu, da nam lepszą grę i będzie jednym z lepszych piłjkrzy w polskiej lidze. Jakoś nie chce mi się w to wierzyć, ale oby tak było. Narazie sciągamy piłkarzy, którzy nie tylko nie są znani ale ich CV jest mega żenujące... Koleś z ligi regionalnej. Przepraszam to ma być gość na Europę

To ma być gość na 33 tys ludzi na stadionie? Tak? To zdaniem zarządu wystarczy? Ja w życi zwykle jestem opytmistą. Naprawdę zawsze myślę pozytywnie, ale jak widze takie info to mnie krew zalewa...