Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29658
Stary 17.07.2010, 22:05
Elendil napisał(a):Wyświetl post
Podsumowując

Przyszli:

Jovanic
Cikos
Bunoza
Żuraw
Palijć
blisko jest Chavez

Odeszli:

Głowa
Marcelo
Jop
Issa Ba
Alvarez

W zasadzie można powiedzieć, że w tym sezonie "doszedł" również Garguła.

Jeśli Wisłą zakontraktuje tego stopera, to moim zdaniem bilans na plus (jakościowy i gotówkowy). Gdyby jeszcze udało się sprowadzić napastnika... ale to już chyba nie w tym okienku.
Bilans moim zdaniem jest baaardzo na minus.

Zepsuliśmy sobie całkowicie jedyną sensownie funkcjonującą formacje, czyli obronę. Nie potępiam pomysłu sprowadzenia Bunozy i Cikosa bo to całkiem perspektywiczni zawodnicy ale odeszły filary zespołu. O czym tu w ogóle mówić.

Praktycznie wcale nie została wzmocniona nasza totalnie bezpłciowa ofensywa. W tej formacji potrzebny jest skok jakościowy a przyszli emeryt Żuraw i gość, który przymierzany jest raczej tylko na ławkę. Jeśli pod okiem Kasperczaka nie eksploduje forma Kirma, Jirsaka i kilku innych to będzie po prostu źle.

Transfery jakie są przeprowadzane nie są obliczane na przyciągnięcie na stadion tysięcy nowych kibiców (czy widzów.. nieważne), którzy mogliby zostawić w klubowej kasie sporo pieniędzy. Nie widzę w tym wszystkim sensu...
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując