Elendil napisał(a):

Podsumowując
Przyszli:
Jovanic
Cikos
Bunoza
Żuraw
Palijć
blisko jest Chavez
Odeszli:
Głowa
Marcelo
Jop
Issa Ba
Alvarez
W zasadzie można powiedzieć, że w tym sezonie "doszedł" również Garguła.
Jeśli Wisłą zakontraktuje tego stopera, to moim zdaniem bilans na plus (jakościowy i gotówkowy). Gdyby jeszcze udało się sprowadzić napastnika... ale to już chyba nie w tym okienku.
|
Bilans moim zdaniem jest baaardzo na minus.
Zepsuliśmy sobie całkowicie jedyną sensownie funkcjonującą formacje, czyli obronę. Nie potępiam pomysłu sprowadzenia Bunozy i Cikosa bo to całkiem perspektywiczni zawodnicy ale odeszły filary zespołu. O czym tu w ogóle mówić.
Praktycznie wcale nie została wzmocniona nasza totalnie bezpłciowa ofensywa. W tej formacji potrzebny jest skok jakościowy a przyszli emeryt Żuraw i gość, który przymierzany jest raczej tylko na ławkę. Jeśli pod okiem Kasperczaka nie eksploduje forma Kirma, Jirsaka i kilku innych to będzie po prostu źle.
Transfery jakie są przeprowadzane nie są obliczane na przyciągnięcie na stadion tysięcy nowych kibiców (czy widzów.. nieważne), którzy mogliby zostawić w klubowej kasie sporo pieniędzy. Nie widzę w tym wszystkim sensu...