Tarann napisał(a):

Daj spokój sprowadzili Kirma z nadziejami, ten się oszczędzał bo nie chciał przegapić pewnie jedynej w życiu szansy na Mundial okazało się że i tak musi grać bo na lewej nie ma kogo wstawić. Teraz po pieniądzach sprowadzili mu dla pewności motywatora ( na plus ma u mnie że nie siedzi jak niektórzy na kontrakcie tylko wybrał szanse na grę na jakimś zadupiu piłkarskim) No i o co krzyk
|
Tak, krzyk. Bo ja już widzę jak jakiś ogór będzie kogokolwiek motywował. Tak samo jak Hristov podniósł konkurencję w ataku, a Jop w obronie. Jednego trenerzy bali się w ogóle wystawić, a drugi jak już wystąpił, to był płacz i zgrzytanie zębów. A najśmieszniejsze, że teraz jesteśmy w takim dnie, że i Jop by się przydał...
Nam nie trzeba "motywatora", tylko jakiegoś przyzwoitego skrzydłowego. Bez defektów w rodzaju kiwania się z samym sobą, dośrodkowywania w aut czy też ogólnej niechęci do kierowania piłki w światło bramki. Lepiej kupić jednego dobrego zawodnika, niż płacić kontrakty trzem słabym.
koker napisał(a):

|
Dragan byl u kibicow 'Lautern bardzo lubiany i chyba tylko manager FCK, pan Kurz, wiedzial dlaczego nie przedluzyli mu kontraktu.
|
U nas zaś bardzo lubiany jest Konrad Gołoś.
A manager FCK rozwiązał z nim kontrakt, pewnie tylko po to, żeby się go pozbyć i nie musieć mu dłużej płacić. Fakt, że nawet nie próbował na nim nic zarobić już powinien dawać do myślenia. Po prostu zgłosiła się Wisła, a FCK nam go radośnie za darmo oddała, byleśmy się tylko nie rozmyślili. Fakt - to musi być wybitny zawodnik.