Wyświetl pojedynczy post
koker
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Wolfsburg

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29649
Stary 17.07.2010, 22:01
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Czy ty nie rozumiesz, że tu nie chodzi o jakikolwiek transfer?! Że kluczowe są umiejętności sprowadzanego zawodnika?

Zupełnie nie poradził sobie w drugiej Bundeslidze, błyszczał głównie w trzeciej i czwartej. Ma już 27 lat. Szanse, że się sprawdzi są naprawdę mizerne. Jedyne, co za nim przemawia to fakt, że futbol jest nieprzewidywalny. Innymi słowy - może stanie się cud i zacznie akurat u nas coś grać. Wbrew dotychczasowym swoim dokonaniom.

Bednarz - wróć!
wolfy z calym szancunkiem dla Ciebie ale tutaj naprawde glupoty napisales.

Dragan byl u kibicow 'Lautern bardzo lubiany i chyba tylko manager FCK, pan Kurz, wiedzial dlaczego nie przedluzyli mu kontraktu.
Blyszczal w Hoffenheimie(czyli niskich ligach) bo tam wlasciciel SAP wklada pieniadze i wprowadzil "swoj" klub z 6 ligi do pierwszej i zawsze grali tam zawodnicy ktorzy to tych niskich lig nie pasowali(dlatego mogli tak szybko wskoczyc do Bundesligi).

A w FCK zawsze dawal dobre zmiany wiec moze poczekajmy z ta ocena...

Pozdrawiam

Odpowiedz cytując