|
Chlopek - nie pisali, ze podpisal, pozniej prostowali to info, ze w ostatniej chwili nie dogadali sei finansowo. To w zastepstwie Kasperczak przywedrowal.
Zreszta, na co wy liczycie? Ze beda transfery, nie pelniace funkcji zastapienia odeszlego pilkarza? Liczcie na to dalej ;]
|