Przemoo napisał(a):

|
czyli nie na tyle dobrego by grał od początku meczu....
|
Niektórzy zawodnicy wolą wchodzić z ławki rezerwowych na podmęczonego rywala. Taką rolę pełnił chyba choćby w naszej kadrze Marcin Żewłakow za czasów Engela.
LooNatyk napisał(a):

|
Glownie gral w lidze regionalnej, ma juz te 27 lat, i jakos nie udalo mu sie wybic.
|
2004–2005 Hoffenheim II 13
0(7)
2010
FCK II 01
0(0)
No fakt, grał głównie w lidze regionalnej...
Jutro podobno do Krakowa przylatuje
Leo Messi, ażeby podpisać z klubem kontrakt. Nie wiem czy to dobry transfer, jego statystyki nie wyglądają najlepiej.
2003–2004 FC Barcelona B 22 (6)
Jak widać strzelił tylko 6 goli w 22 meczach, więc nie jest to typ egzekutora. Nie mam informacji co do tego ile zdobył asyst, ale skoro o tym nie piszą, to na pewno mało.
2008 Argentyna u-23 5 (2)
2 gole w 5 meczach? CO TO MA BYĆ? To jakaś kpina, żart z naszego klubu.
Wzrost: 169 cm
Masa ciała: 67 kg
CO? 169 CM? TAKI KURDUPEL W WIŚLE? KPINA, TAKI ZAWODNIK NIE MOŻE BYĆ WZMOCNIENIEM NASZEGO KLUBU, TO PEWNE. CHCEMY MILINKOVICIA!!!!1111111one