Wyświetl pojedynczy post
ChG
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29632
Stary 17.07.2010, 21:48
Przemoo napisał(a):Wyświetl post
czyli nie na tyle dobrego by grał od początku meczu....
Niektórzy zawodnicy wolą wchodzić z ławki rezerwowych na podmęczonego rywala. Taką rolę pełnił chyba choćby w naszej kadrze Marcin Żewłakow za czasów Engela.
LooNatyk napisał(a):Wyświetl post
Glownie gral w lidze regionalnej, ma juz te 27 lat, i jakos nie udalo mu sie wybic.
2004–2005 Hoffenheim II 13 0(7)
2010 FCK II 01 0(0)

No fakt, grał głównie w lidze regionalnej...

Jutro podobno do Krakowa przylatuje Leo Messi, ażeby podpisać z klubem kontrakt. Nie wiem czy to dobry transfer, jego statystyki nie wyglądają najlepiej.

2003–2004 FC Barcelona B 22 (6)

Jak widać strzelił tylko 6 goli w 22 meczach, więc nie jest to typ egzekutora. Nie mam informacji co do tego ile zdobył asyst, ale skoro o tym nie piszą, to na pewno mało.

2008 Argentyna u-23 5 (2)

2 gole w 5 meczach? CO TO MA BYĆ? To jakaś kpina, żart z naszego klubu.

Wzrost: 169 cm
Masa ciała: 67 kg

CO? 169 CM? TAKI KURDUPEL W WIŚLE? KPINA, TAKI ZAWODNIK NIE MOŻE BYĆ WZMOCNIENIEM NASZEGO KLUBU, TO PEWNE. CHCEMY MILINKOVICIA!!!!1111111one
Odpowiedz cytując