Wyświetl pojedynczy post
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29627
Stary 17.07.2010, 21:45
Moim zdaniem, ten Paljic został ściągnięty do klubu jako uzupełnienie składu, podniesienie rywalizacji, bo nie wierze żeby wygryzł któregoś z lewych pomocników, jak już, to będzie grał ogony.
Odpowiedz cytując