Dodatkowo w Hofenhaimie on grał jako napastnik. Co ciekawe w dzisiejszym przeglądzie sportowym jest wypowiedź dziennikarza Kickera o Paljicu:
Cytat:
|
Na dodatek często grał jako boczny pomocnik, co nie bardzo mu odpowiadało. Jego najmocniejszą stroną jest gra na środku boiska, ale sprawdza się również jako cofnięty napastnik.
|
A na oficjalnej jest wypowiedź Paljica:
Cytat:
|
Mogę grać na każdej pozycji w ofensywie, ale najlepiej czuję się na lewej pomocy, bo jestem lewonożnym piłkarzem
|
No to jak w końcu jest? Może chłop wie że jest do nas ściągnięty na pozycję lewego pomocnika i nie powie: No wiecie mogę grać na lewej pomocy bo jestem lewonożny ale dużo lepiej czuję się w środku jako cofnięty napastnik.