Wyświetl pojedynczy post
K4millo
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29618
Stary 17.07.2010, 21:38
Dodatkowo w Hofenhaimie on grał jako napastnik. Co ciekawe w dzisiejszym przeglądzie sportowym jest wypowiedź dziennikarza Kickera o Paljicu:

Cytat:
Na dodatek często grał jako boczny pomocnik, co nie bardzo mu odpowiadało. Jego najmocniejszą stroną jest gra na środku boiska, ale sprawdza się również jako cofnięty napastnik.
A na oficjalnej jest wypowiedź Paljica:

Cytat:
Mogę grać na każdej pozycji w ofensywie, ale najlepiej czuję się na lewej pomocy, bo jestem lewonożnym piłkarzem
No to jak w końcu jest? Może chłop wie że jest do nas ściągnięty na pozycję lewego pomocnika i nie powie: No wiecie mogę grać na lewej pomocy bo jestem lewonożny ale dużo lepiej czuję się w środku jako cofnięty napastnik.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując